Юнацька збірна України не змогла пробитися на Євро-2023

Команда Юрія Мороза посіла 3 місце у групі 6. Збірна України U-17 поступилася Італії в останньому матчі еліт-раунду кваліфікації на чемпіонат Європи-2023. Рахунок 0:3.

Про це пише Укрінформ.

Італійці відкрили рахунок наприкінці 1-го тайму, відзначився нападник Томмазо Раваньйолі. Вже після перерви другий гол забив Маттіа Лібералі (півзахисник), а вирішальну роль у матчі відіграв хавбек Леонардо Мендічіно.

У 1 грі у групі «синьо-жовті» здобули результативну перемогу над Кіпром (4:2), а у 2 матчі поступилися Ірландії (0:3). Підопічні Юрія Мороза з трьома очками посіли третє місце у групі 6 і не змогли вийти на Євро-2023.

1 місце виборола збірна Ірландії. Вона обійшла італійців (вони, до речі, стали другими) за додатковими показниками. Обидві команди кваліфікувалися до фінальної частини чемпіонату Європи.