Боксери України не виступатимуть на ЧС-2023 через участь збірних рф та Білорусі

Міжнародна асоціація боксу (IBA) дозволила брати участь у турнірі представникам росії та Білорусі, тому Федерація боксу України відмовилася від виступу на чоловічому та жіночому чемпіонатах світу 2023 року.

«Відповідь наша чітка: наші спортсмени та представники Федерації боксу України не виступатимуть там, де виступатимуть представники росії та Білорусі», – дублює слова віцепрезидента організації Олега Ільченка Суспiльне Спорт.

Чемпіонат Світу серед жінок буде проходити у столиці Індії (Нью-Делі) у березні 2023 року. А турнір серед чоловіків відбудеться у травні в столиці Узбекистану (Ташкент).

Про бойкот турнірів раніше заявили і інші країни: Сполучені Штати Америки, Чехія, Великобританія, Ірландія, Швеція, Канада. Причина – допуск боксерів із рф та Білорусі на змагання під своїми національними прапорами.

Ще двадцять п’ятого січня Міжнародний олімпійський комітет заявив, що розглядає можливість допуску до міжнародних змагань у нейтральному статусі атлетів із росії, які не підтримували російську агресію проти України.

Раніше Польська асоціація боксу теж оголосила про бойкот ЧС. Причина – та ж (допуск до змагань атлетів з рф та Білорусі).