Епіцентр відкриває другу чергу оновлення найбільшого торгового центру мережі

В оновленому ТЦ Епіцентр у Києві відкриється Центр енергоефективних рішень, Bakery лабораторія та нова для мережі сервісна зона Мультісервіс із пральною машиною та хімчисткою.

Про це повідомляє allretail.ua

Запуск у роботу другої черги оновленого ТЦ Епіцентр по вул. Полярна, 20-Д у Києві відбувся 1 березня. Друга черга оновлення ТЦ передбачає відкриття інноваційних магазинів формату shop in shop і запуск абсолютно нових для компанії сервісів.

Офіційна програма відкриття, включаючи майстер-класи, розіграш цінних призів та акцій для покупців, пройде 11-12 та 18-19 березня. Зокрема, передбачені розіграш 20 смартфонів (у тому числі iPhone 14 і флагманський Samsung), частування піцею, розіграш б’юті-набору до дня народження магазину Mon Cheri, дегустації продуктів власного виробництва на Food Market і різні майстер-клас.

На одному з входів у ТЦ з’явиться зона Мультісервісу. Вже до звичного клієнта компанії Ключмайстер (виготовлення ключів) тут додадуться майстерня з ремонту одягу, пральня та хімчистка. Така сервісна зона в мережі Епіцентр з’явиться вперше, проте в подальшому компанія планує відкриття аналогічних сервісів та інших ТЦ компанії.

Ще одним нововведенням ТЦ стане запуск Центру енергоефективних рішень, де можна придбати сонячні батареї, джерела безперебійного живлення, теплові насоси та інвектори.

Для тих, хто мріє про власну справу, у межах салону торговельного обладнання площею 320 кв. м буде представлено концепт Bakery лабораторії Polinn як готового рішення для бізнесу, де проходитимуть майстер-класи з випікання хліба та хлібобулочних виробів.

У межах відділу Вироби з металу, що займає площу 1700 кв. м, буде представлено салон торговельного обладнання (320 кв. м).

Для зручності покупців у ТЦ з’явиться ще один Food Market, розташований на вході D. А поряд відкриється оновлений ресторан Benicasim, де окрім кулінарії та готових страв можна буде замовити піцу та бургери.

У рамках другої черги комплексу запускається оновлений торговельний простір площею понад 20 000 кв. м.

Зазначимо, що ТЦ Епіцентр на Полярній – найбільший у мережі компанії. Торговий об’єкт площею 105 кв. м розпочав роботу ще у 2014 році. Минулого року компанія розпочала проект оновлення ТЦ із впровадженням новітніх рітейл-концептів формату shop in shop, а також розширенням асортименту товарів та переліку послуг. Першу чергу оновленого ТЦ було запущено у грудні 2022 року.

Тоді тут відкрився сучасний Food Market площею близько 3700 кв. м та зоною фуд-корту на 250 місць, оновлений Центр Техніки ЦеТе (3200 кв. м), магазин зоотоварів Lapki (670 кв. м) та інші торгові концепти компанії — канцтовари Пиши Малюй, товари для відпочинку All4Rest, косметично парфумерний бутік магазин спорттоварів Intersport, Садовий центр та ін. У рамках масштабного реформату об’єкта компанія також планує провести третю чергу оновлення, в рамках якої буде перебудовано другий поверх торговельного центру.