Про це пише The New York Times, посилаючись на російське пропагандистське видання “ТАСС”.

Зазначено, що сьогодні, дев’ятнадцятого березня, президент путін прилетів на гелікоптері до Маріуполя в межах “робочої поїздки” з метою огляду будівельних і реставраційних робіт у місті (ймовірно, летів він з окупованого Криму, де перебував з візитом напередодні). Диктатор також оглянув берегову лінію міста в районі яхт-клубу, будівлю театру та пам’ятні місця Маріуполя.

Також диктатор ознайомився з перебігом відновлювальних робіт у місті та околицях, поспілкувався з місцевими жителями та навіть відвідав оселю однієї з родин (у мікрорайоні Невський).

Речник путіна пєсков заявив, що «путін дасть доручення розібратися з проблемами, про які розповіли йому мешканці Маріуполя: це затримки виплат зарплат, оформлення російського громадянства та російських паспортів».

Наголошено, що це була друга неанонсована поїздка путіна протягом останніх двох днів. Напередодні він був у тимчасово окупованому Криму – цей візит був приурочений до 9-их роковин незаконної анексії півострова росією. Як повідомляє The New York Times, ці візити були “зухвалими жестами з боку Кремля” на тлі видання МКС ордеру на арешт путіна, згідно з яким він повинен нести кримінальну відповідальність за викрадення та депортацію українських дітей з початку війни 24 лютого 2022 року.