Слуги народу провели масштабний флеш-моб на Борщагівці: громада за фонтан на «Колібрісі»

Слуги народу провели масштабний флеш-моб на Борщагівці: громада за фонтан на «Колібрісі»

22 жовтня відбувся масштабний флеш-моб у Святошинському районі. Місцеві мешканці вийшли із вимогою провести реконструкцію площі біля ринку «Колібріс», демонтувати МАФи та зробити там фонтан.

Про це повідомили у прес-службі громадської організації «Слуга народу в місті Києві».

«Фонтану біля ринку «Колібріс» бути! Наливайкам та іншим антисанітарійним МАФам ми говоримо — ні. Саме тому цього четверга ми зібралися на флеш-моб! Прямо на цій площі для того, аби голос Борщагівки був почутий», — розповідає організатор заходу Олексій Кисельов, кандидат №1 у депутати Київради від партії «Слуга народу» на Борщагівці.

Участь у заході взяли понад 150 місцевих мешканців Борщагівки. Організатори записали відеозвернення із вимогами людей до міської влади та подали відповідну місцеву ініціативу до Київради.

«Це була по-справжньому маленька історична подія для нашого району, адже понад 150 людей зібралися для запису своїх вимог у відеозверненні до влади. А ще й як ми це ефектно зробили: із кольоровим димом та зйомкою з коптера», — відзначив голова громадської організації «Слуга народу в місті Києві» Руслан Гончаров.

Збирати підписи за місцеву ініціативу будуть біля колишньго фонтану на території ринку «Колібріс» та в штабі Зе!Команди Борщагівки, приймальні народного депутати Миколи Тищенка за адресою: вул. Гната Юри, 14В.

«Якщо ви також підтримуєте якісні зміни у нашому районі, приходьте та підтримайте нашу ініціативу. Зробимо Борщагівку комфортною та безпечною разом», — підсумував Олексій Кисельов.