Три нові офіси Tesla у Баварії: центри відкриті в Аугсбурзі, Фюрті та Інгольштадті

Кількість офісів Tesla у Німеччині продовжує зростати — минулого тижня в основному на півдні: як компанія оголосила в четвер, було відкрито три нові філії, всі з яких розташовані в Баварії. Всі три також є так званими центрами Tesla, які, як і класичні автосалони, поєднують продаж, обслуговування та доставку в одному місці. На відміну від попередніх магазинів у дорогих міських районах їх частіше можна знайти на околицях міст — один із трьох нових магазинів знаходиться навіть у колишньому центрі Porsche.

По темі: де купити Тесла в Києві (https://tsk.ua/katalog-avto/)?

Баварія із найбільш щільною мережею Tesla
Центри Tesla були офіційно відкриті в Аугсбурзі, Фюрті та Інгольштадті, тобто у трьох місцях, що знаходяться майже на одній осі на північ від Мюнхена. У Нюрнберзі раніше була крамниця на сході міста, яка, мабуть, збережеться і доповниться новим центром у сусідньому Фюрті. Інгольштадт та Аугсбург отримали свою першу присутність Tesla.
Загалом, згідно із заявою, мережа компанії в Баварії наразі є найщільнішою у Німеччині. До появи трьох нових вже було три представництва Tesla у Мюнхені та його околицях та по одному в Регенсбурзі, Нюрнберзі та Ной-Ульмі, а також чистий центр доставки у Хаазі на схід від баварської столиці. Центр Тесли в Парсдорфі неподалік Мюнхена був відкритий у листопаді 2022 року і на той час був першим у районі міста.

По темі: купити Тесла S в Україні легко тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-s/)!

Розташування у старому центрі Porsche
З трьома новими центрами в Баварії загальна кількість таких німецьких локацій Tesla має становити 26. Під час свого розширення та переорієнтації на околицю міста компанія неодноразово захоплює будинки, в яких раніше розташовувалися автосалони німецьких марок. Згідно зі звітом Augsburger Allgemeine, те саме стосується і нового центру Tesla у цьому місті: раніше Porsche почував себе там як удома. Проте марка спортивних автомобілів в Аугсбурзі не здалася, а переїхала до просторішої будівлі по сусідству.

По темі: придбати Тесла X можна тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-x/)!