У Києві вбили музиканта Дерев’янка та намагалися приховати тіло

Печерський районний суд Києва взяв під варту на два місяці підозрюваних у вбивстві 65-річного столичного музиканта Олександра Дерев’янка.

Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань, а деталі нам уточнила речниця департаменту Наталія Калиновська.

За даними слідства, двоє чоловіків віком 31 та 35 років під приводом навчання гри на гітарі потрапили до квартири киянина, де побили його та задушили.

Заволодівши документами на три квартири чоловіка, фінансами та коштовностями, підозрювані намагалися приховати тіло. Для цього вони загорнули вбитого у плівку, ковдру й вивезли до одного з гаражних кооперативів на Київщині, де мали намір залити тіло у бетон. Але там їх затримали правоохоронці.

Як повідомив нам знайомий музиканта та підтвердили співрозмовники у правоохоронних органах, затриманими виявилися Юрій Туманський та Денис Мамедов. Саме у них знайшли документи на квартиру.

«Вони втерлися в довіру та почали приходити на заняття по гітарі. Вони заздалегідь все продумали. 22 листопада прийшли на заняття, після чого задушили Олександра гітарним грифом. Обидва мають спортивну статуру, накачані», — розповів нам знайомий музиканта.

За його інформацією, напередодні вбивства один із підозрюваних орендував гараж у Борисполі, в якому вони планували забетонувати тіло, але не встигли. 

«Вони його дуже ретельно замотали [тіло]. Якби хтось і побачив, що щось виносять, навряд чи зрозуміли, що всередині людина», — зазначила нам Наталія Калиновська.