У Миколаївській області відкрився новий супермаркет «Наш Край»

Наприкінці березня відкрився новий супермаркет мережі “Наш Край”.  Він розташований у селі Кінецьпіль Миколаївської області.

Про це повідомляє Allretail.ua.

Наразі мешканці Миколаївщини мають можливість купувати якісні та свіжі товари у новому торговому закладі. Площа магазину «Наш Край» у Концеполі складає 200 кв. м. Для зручності гостей та швидкого обслуговування працює дві каси. У магазині представлені різні відділи, зокрема свіжого м’яса. Також можна придбати випічку свого виробництва. Усі бажаючі можуть перекусити сендвічами та випити каву у зоні Food to Go. Магазин планували відкрити ще 2022 року, проте завадили активні бойові дії, спричинені російською агресією.

Незважаючи на те, що Миколаївщина не найбезпечніший регіон, новий супермаркет розпочав роботу 30 березня 2023 року. У мережі «Наш Край» зазначають, що нові торговельні заклади є важливими для забезпечення українців у всіх регіонах якісними та свіжими продуктами. Тому вдячні, що партнер-франчайзі, незважаючи на всі ризики, розпочав роботу. Тому що це не лише супермаркет, а й створені нові робочі місця, податки до бюджету та допомога та розвиток місцевої економіки.