Збірна України не вийшла на ЧС-2023 з баскетболу

Програний збірній Італії передостанній матч відбіркового циклу на чемпіонат світу не дає більше за збірну України з баскетболу шансу вийти у фінальну стадію турніру. Українці поступилися італійцям із рахунком 85:75.Про це повідомляє prsport.
Немотивовану збірну Італії не вдалося обіграти підопічним Айнарса Багатскіса у передостанньому турі відбору на ЧС-2023 з баскетболу. Для себе італійці вже давно забронювали місце у фінальній стадії турніру, українцям дуже важливо було виграти цей матч, щоб зіграти на ЧС.

Але остання путівка на чемпіонат світу з баскетболу вислизнула з рук збірної України – вона вчора програла матч збірної Італії з рахунком 75:85. Надія на перемогу в цьому поєдинку мала українські баскетболісти аж до останньої чверті. Першу половину матчу вони з італійцями завершили з рівним рахунком 43:43, і навіть у третій чверті шанси виграти ще були.

Але в останній чверті збірна Італії видала неймовірну результативність і переламала хід матчу на свою користь. Загалом 5 хвилин знадобилося італійцям, щоб вийти вперед на 16 очок.

Оскільки Україна більше не бореться за останню путівку до фінальної стадії ЧС з баскетболу, її розіграють між собою у фінальному матчі відбору збірні Ісландії та Грузії. Останній для нашої збірної поєдинок у цій кваліфікації на чемпіонат світу пройде проти збірної Нідерландів – аутсайдера групового етапу.