Зеленський закликав парламент Чилі підтримати рішення Міжнародного суду про арешт путіна

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Уряду Чилі та закликав підтримати зусилля Міжнародного кримінального суду, який нещодавно видав ордер на арешт диктатора рф путіна.

Про це повідомляється у Telegram-каналі Офісу Президента України.

“Можливо, десь на вашому континенті, у якихось країнах ще залишилися позитивні чи ностальгічні спогади про період відносин із Радянським Союзом чи про ту Росію, якою вона прикидалася після 1991 року… Але зараз концтабір у Ягідному характеризує, із ким ми маємо справу. Для чого було потрібне таке знущання з людей? Що може бути мотивом, щоб тримати три тижні все село в нелюдських умовах у підвалі? Це фашизм ХХІ століття. Він так діє. Це диктатура. Вона таке робить”, – заявив Зеленський.

Президент України закликав Уряд Чилі підтримати зусилля Міжнародного кримінального суду, який нещодавно видав ордер на арешт російського диктатора володимира путіна.

“Будь ласка, підтримуйте зусилля Міжнародного кримінального суду, який нещодавно видав ордер на арешт російського диктатора. У справі щодо насильницької депортації українських дітей у Росію та спроби знищення їхньої ідентичності через асиміляцію та незаконне усиновлення. Незаконне усиновлення… При живих рідних!”, – сказав президент України.