АТБ розширює географію доставки продуктів харчування до деокупованих та прифронтових регіонів України.

З початку 2023 року компанія «АТБ-маркет» розпочала масштабування проекту доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності на деокуповані та прифронтові регіони України (території Херсонської та Донецької областей). Доставка необхідних товарів здійснюється через відділення доступних поштових операторів. Для цього до проекту додатково залучили ще одного поштового оператора — це Нова Пошта. Тепер для отримання необхідного товару клієнти компанії можуть обрати Укрпошту або Нову Пошту.

Про це повідомляє allretail.ua.

Сьогодні географія доставки продуктів харчування та побутових товарів із «АТБ» до поштових відділень деокупованих територій збільшилася — вона перевищує сто п’ятдесят населених пунктів Харківщини, Донеччини та Херсонщини. Список населених пунктів регулярно оновлюється та розширюється.

Процес замовлення досить простий. Потрібно зробити лише 4 простих кроки:

1. Вибрати на сайті (у формі вибору) населений пункт.

2. Наповнити свій кошик, вибрати службу доставки та оформити замовлення.

3. В АТБ оперативно збирають замовлення та передають до кур’єрської служби.

4. І, нарешті, забрати посилку у відділенні Укрпошти чи НП та оплатити доставку.

Вага кожного замовлення складає від десяти до ста кг, залежно від відділення, на яке вибрано доставку, та служби доставки. Відстежити відправку в режимі реального часу можна так само, як зі звичайними посилками, адже після оформлення в особистому кабінеті буде вказано номер ТТН.