ФК «Львів» навіть не дограє сезон в УПЛ

ФК «Львів», який цього сезону виступав в УПЛ, припиняє своє існування. Клуб, який займає останнє місце у чемпіонаті, навіть не дограє до кінця сезону – футболістів попросили залишити спортбазу.

Про це повідомляє Prsport.net.

Один із клубів УПЛ офіційно припиняє існувати – йдеться про ФК «Львів», який на даний момент посідає останнє, 16 місце. Це не чутки, а точно підтверджена інформація – футболістам клубу повідомили про це рішення. Найближчим часом вони мають залишити спортивну базу ФК «Львів» разом із речами.

Команда навіть не дограє останні заплановані цього сезону матчі в УПЛ – проти «Чорноморця» 25 травня, «Інгульця» 29 травня та «Колоса» 4 червня. Вже відомо, що на червневий матч проти «Колоса» клуб не поїде.

Варто уточнити, що навіть три перемоги у цих поєдинках нічого не змінили б у турнірному становищі ФК «Львів» – команда достроково вилетіла до Першої ліги. Це стало очевидним після поразки у матчі 27 туру УПЛ проти ФК «Рух» із рахунком 0:2.

Починаючи з літа цього року, клуб позбавляється спонсорської підтримки з боку президента Богдана Копитка. Почесний президент команди Олексій Боровиков, який обійняв цю посаду лише на початку цього року, вже склав свої повноваження та виїхав із України. Він мав урятувати команду від вильоту з УПЛ, але зробити цього Боровикову не вдалося. Це вже вчетверте, коли клуб під назвою ФК «Львів» припиняє своє існування.