Ігор Малишевський розікрав допомогу військовим?

Зникли закуплені військові аптечки та бронежилети: ДБР розслідує оборудку у Буковинському онкоцентрі. Обласне комунальне некомерційне підприємство “Буковинський клінічний онкологічний центр” “БКОЦ” очолює Малишевський Ігор Олександрович.

 

Сьогодні підтвердився нещодавній інсайд БукІнфо про обшуки в обласному онкоцентрі. Працівники ДБР здійснюють досудове розслідування за фактом можливих оборудок зі стратегічною продукцією за участю службовців обласного комунального підприємства «Буковинський клінічний онкологічний центр».

У березні 2022 року між онкологічним центром та приватною фірмою був укладений договір на закупівлю ліків та військового спорядження вартістю у майже 4 млн грн. Серед номенклатури був військовий одяг, взуття, бронежилети, а також інші групи товарів, зокрема ліки та військові аптечки, повідомляє “Державне бюро розсліжувань” (ДБР) у Фейсбук.


За оперативною інформацією слідства, закуплена для захисників країни продукція незаконно розпродавалась зловмисниками.

Крім того, під час досудового розслідування виявлено, що протягом 2020-2022 року посадовці медичної установи за змовою із тією ж фірмою закуповували медичне обладнання та інвентар за цінами у 2-3 рази вище від середньоринкових. Ці та інші факти зловживань службовим становищем наразі перевіряються.

У червні 2022 року працівники ДБР провели низку обшуків в приміщенні онкологічного центру. За результатами слідчих дій було вилучено документацію, яка може свідчити про вчинення посадовцями закладу незаконних дій.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Коментарі:
Правда. Б
А чому жодного прізвища? Буковинців вже нічим не здивувати. Всі керівники медичних закладів, які були наближені або призначені мунтяном, проявляють себе рано чи пізно так, як їх хрещений батько. А ще генетична хвороба любов до оборудок! Чи ще щось варто додавати, щоб вгадати хто це?
Малишевський йде шляхом Осачука Мунтяна Бродовського…….диви ще й Рому за собою потягне…..
Онкоцентр
Благаємо всіх, від кого це залежить, заберіть цього самодура Малишевського кудись. Так працювати не можливо.
Анонім
То ди*л з дитинства але його мама добре всім платила так і зробила з нього лікаря бо сама була найвищої категорії взяточниця то й мала за що іншим башляти от такі ди*ли у нас і лікують людей — сміховисько а не головлікар. Боже за що людям така кара? скоро і двірники будуть правити у владі вже одно би*ло тобто Осадчук докерувався але ще ходить по інстанціям платить щоб залишили але наші воїни прийдуть по їхні душі
Лікар
На Буковині від 2014 року, відтоді, коли після революції Гідності вдерся у владу злодій і популіст мунтян, наклонувалося багато мунтянчиків. Малишевський – яскравий його послідовник. Потусувавшись в АТО, де смажив шашлики старшим по званню, після повернення він бився у груди як патріот. Усі мунтянвські і осачуківські призначенці мусили відробити хабар за посаду. Отож у всіх шлях один – ДБР, розслідування, покарання. Якщо це не правда, спробуйте переконати.
Лікар
Ну що можна сказати. Просто порівняйте рівень оснащення і ремонту і тих самих зарплат всього медперсоналу в онко і в інших мед. заклада