Євро

Італія обіграла Мальту та обігнала Україну у відборі Євро

В рамках сьомого ігрового дня відбіркового турніру на Євро-2024 в групі С Італія приймала Мальту.
З перших хвилин команда Спаллетті атакувала ворота Генрі Бонелло. У першому таймі забили Бонавентура і Берарді. У другій половині зустрічі Доменіко Берарді оформив дубль, а Фраттезі на останній хвилині зробив рахунок 4:0.

Відбір на Євро-2024. 7 тур. Група С

Італія – Мальта 4:0

Голи: Бонавентура 23, Берарді 45+1, 64, Фраттезі 90+3

Турнірне становище в групі С: Англія – 13 очок (5 матчів), Італія – 10 (5), Україна – 10 (6), Північна Македонія – 7 (6), Мальта – 0 (6).

Євро

Футбольний турнір “Євро” – це один з найпрестижніших та очікуваних подій у світі футболу. “Євро” організовується Європейською футбольною асоціацією (UEFA) і проводиться кожні чотири роки. Турнір об’єднує збірні команди країн Європи, які змагаються за звання чемпіона Європи.

Основні особливості турніру “Євро” включають:

1. Учасники: “Євро” зазвичай має 24 учасниці, але у різних випусках кількість команд може відрізнятися. Учасники визначаються в результаті кваліфікаційних матчів, які проходять перед турніром.
  2. Формат: Турнір складається з групового етапу, плей-офф (включаючи відбіркові матчі та фінальний матч) та післяматчевого часу. Груповий етап полягає у тому, що команди розподіляються на групи, де грають кілька матчів один проти одного.
  3. Місце проведення: Кожний “Євро” проводиться в країні-господарю, яка визначається за рішенням UEFA.
  4. Зіркові гравці: Турнір “Євро” завжди привертає увагу найкращих футболістів Європи та світу. Учасники та команди мають можливість продемонструвати свій талант та вміння на великій міжнародній арені.
  5. Фанатська підтримка: “Євро” завжди супроводжується захоплюючою фанатською підтримкою та атмосферою на стадіонах. Фанати з усіх країн-учасниць збираються, щоб підтримати свої команди.

“Євро” є важливою подією не лише для футбольних шанувальників, а й для спортивного світу загалом, оскільки він сприяє об’єднанню країн та розвитку футболу в Європі.