Капітан Північної Македонії назвав Україну “незручною” для них командою

Півзахисник та капітан збірної Північної Македонії Мілан Рістовскі розповів про майбутній матч зі збірною України в рамках відбіркового циклу Євро-2024.

Про це повідомляє  UA-Футбол.

“Україна — один із варіантів, який можна вважати “незручним” для нас – вони справді грають у відмінний футбол. Ми грали з ними на Євро (17 червня 2021 року, 2:1—перемога українців, —прим.), і показали два різних тайму Ми припустилися помилок, за які нас покарав суперник Якщо ми хочемо сподіватися на позитивний результат вдома, то нам доведеться грати по максимуму, провести ідеальний матч.

З таким підбором гравців хочеться чогось більшого, не можна просто захищатись, треба щось робити в атаці, тримати м’яч. У футболі можливо все. Нам потрібна максимальна концентрація з першої хвилини до останньої. Ми готові, і я сподіваюся, що за підтримки вболівальників, які гнатимуть нас уперед, ми досягнемо позитивного результату”, – сказав Рістовські.