Малювання, курси малювання для дітей

Малюємо – значить, живемо

Користь малювання у повсякденному житті

Ще від самого початку часів людина малювала. Роки минали, ми самовдосконалювалися і з простих наскельних малюнків повставали цілі полотна, справжні витвори мистецтва. Художники проводять виставки,  викладають свої знання іншим людям, таким чином опікаючись нашим суспільством. Завдяки їхній наполегливій праці ми ростемо і змінюємось, формуючи свої погляди на життя.

Та чим власне корисне малювання для того, хто безпосередньо ним займається?

  • По-перше, Розвиток творчого мислення та креативності. Малювання допомагає людині генерувати нові ідеї, знаходити нестандартні рішення і втілювати їх у життя.
  • По-друге, Формування почуття прекрасного і естетичного смаку. Малювання допомагає людині цінувати красу.
  • Покращення навичок дрібної моторики й координації рухів. Малювання вимагає від людини розвиненої дрібної моторики і координації рухів, що важливо для розвитку мовлення, письма і читання.

Малювання – це не лише спосіб самовираження та творчості. Воно також може бути чудовим способом знаття стресу. Коли ми малюємо, ми концентруємося на поточному моменті, відволікаючись від своїх проблем і турбот. Це допомагає нам розслабитися, заспокоїтися. Не слід також забувати і про розвиток емоційного інтелекту, завдяки регулярним заняттям творчістю ми починаємо краще розуміти самих себе.

Де і як навчають малюванню?

Шкіл малювання є багато, та художня майстерня «Хамелеон» є першою на онлайн ринку! Хамелеон пропонує уроки малювання через ZOOM, які допоможуть вашій дитині або вам розвинути свої творчі здібності та навчитися малювати з нуля. Проте це не просто відео, уроки в цій онлайн школі проводяться у форматі групового дзвінка, тому ви зможете спілкуватися з викладачем і іншими учасниками курсу в реальному часі. Тож не слід боятися за те, що ваша дитина або ви не зможете отримати необхідної уваги, всі матимуть вдосталь і ніхто не залишиться без відповідей на всі свої запитання.

Викладачі художньої онлайн школи «Хамелеон» – досвідчені художники, учасники різноманітних міських, обласних та міжнародних конкурсів, а їхні роботи зберігаються у приватних колекціях по всьому світу. Вони навчать вас основам, а також різноманітним технікам та стилям малювання.

Пропонуються не тільки курси малювання для дітей, а й для дорослих також. Тож ви зможете ділитися успіхами одне з одним. Ви можете обрати курс, який відповідає вашим потребам: Didgital art, fashion ілюстрація та аніме і ще багато цікавих варіантів!

Приєднуйтесь до онлайн уроків і відкрийте для себе світ мистецтва!