Шольц

Міграційний скандал: Шольц погрожує прикордонним контролем Польщі

Канцлер Німеччини Олаф Шольц пригрозив Польщі введенням прикордонного контролю. Причина – видача сотень тисяч незаконних робочих віз.

Він вимагає від Польщі проведення розслідування, яке стосується великої кількості виданих нелегальних віз.

Також канцлер Німеччини планує підняти це питання з урядом Польщі. За його словами, Німеччина може поновити прикордонний контроль із Польщею.

При цьому пані міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер зробила заяву, що Берлін планує ввести прикордонний контроль не тільки з Варшавою, але і з Прагою. Шольц і Федер зіштовхнулись з тиском щодо великої кількості мігрантів з нелегальними документами.

За перші півроку 2023 року на кордоні з Польщею правоохоронці Німеччини заарештували понад дванадцяти тисяч незаконних мігрантів.

Також ЄС отримав інформацію про те, що така кількість новоприбулих мігрантів пов’язана з корупцією. Це означає, що польські урядовці могли видавати незаконні візи мігрантам за хабарі.

Незаконні візи мігрантам

Незаконні візи або незаконне перебування мігрантів в країні означають, що особа в’їхала або залишила країну без відповідного легального документу або візи, що дозволяють їй знаходитися там. Це може стати предметом судового переслідування і може мати серйозні правові наслідки як для самої особи, так і для країни, в яку вона намагається в’їхати.

Ось деякі ключові пункти стосовно незаконних віз і перебування мігрантів:

  1. Правові наслідки. Незаконні в’їзд і перебування можуть призвести до депортації або вигнання з країни, а також до заборони в’їзду на певний термін. Особи, які незаконно перебувають в країні, можуть бути піддані адміністративному або кримінальному переслідуванню.
  2. Закони країни. Закони щодо незаконного в’їзду і перебування різняться в різних країнах. Кожна країна має свої правила і процедури для контролю кордонів та міграційних питань.
  3. Політичні аспекти. Країни можуть вести політику щодо нелегальної міграції, яка включає в себе засоби контролю та процедури відповідно до своїх інтересів та потреб.
  4. Шляхи законного переходу. Для мігрантів важливо вивчити шляхи законного в’їзду та перебування в країні, включаючи процедури отримання візи або інших міграційних дозволів.

Незаконні візи і перебування мігрантів є складними проблемами для багатьох країн і можуть вимагати спеціальних заходів для їх вирішення.