Неперевершений дует: Маестро Володимир Гришко та Ігор Мізрах

Маестро Володимир Гришко виступить в Києві з ексклюзивною програмою «VivatPavarotti. Сильні люди»!

Щодня у світі народжуються сотні тисяч витворів мистецтва, серед яких перше місце посідають музичні композиції. Але, серед цієї колосальної кількості репертуару лише невелика частка заслуговує на особливу увагу.

І тут, з гордістю заявляємо, що нещодавно в Україні стався справжній фурор: народився безперечно чудовий, душевний, геніальний спільний дует Великого світового Маестро Володимира Гришка та відомого політичного експерта, мецената, музиканта Ігоря Мізраха.

Ці дві безперечно великі особи!

Про подію

Шана великим ЛучаноПаваротті та Героям ЗСУ, які присвятили своє життя служінню людям, свободі та гідності!

Вперше! 24 квітня Народний артист України, неперевершений тенор Володимир Гришко виступить з ексклюзивною програмою «VivatPavarotti. Сильні люди», наповнену кращими творами з репертуару незрівняного ЛучаноПаваротті, а також українськими народними й патріотичними піснями! Зірковий гість– Ігор Мізрах!

Перше відділеннябуде присвячено генію музичної сцени – Лучано Паваротті! Вас очікують кращі хіти вокалу!, хіти, які італійській тенор дуже любив виконувати у проекті «Pavarotti&friends». Володимир Гришко є одним із останніх учнів і партнерів по сцені італійського тенора. Паваротті високо відзначав його талант й бажав тріумфу – так воно і сталося! Маестро Гришко –соліст Метрополітен Опера, підкорив провідні оперні сцени світу, давно здобув визнання критиків і захоплене кохання мільйонів слухачів.

Пісня «Сильні люди», яка дала ім’я другому відділенню, народилася у дні тривог та випробувань у спільній праці двох талановитих людей – Володимира Гришко та Ігоря Мізраха– і дуже по-українські переплела найніжнішу ноту людського серця та карбовану мужність репу.«Ніч така місячна» і написаний Ігорем Мізрахом реп доповнюють один одного гармонійно і переконливо, демонструючи єдність вічності й сучасної воєнної доби. У цьому сенсі ця пісня схожа на гарну українську жінку, що одягла військовий камуфляж.

Ігор Мізрах ніколи не співав в опері, але у передвоєнні роки був яскравим порушником спокою в середовищі київського бомонда, поєднував кар’єру поп-зірки з політичною діяльністю та журналістикою та підкорив багатомільйонну аудиторію неперевершеними хітами “Холодно” та “Повнолуння”.

У другому відділенні, що присвячено відважним українськім захисникам, пролунають українські народні й патріотичні пісні.Володимир Гришко та Ігор Мізрах виконають найяскравіші дуети, що торкаються самого серця. Це буде колиска добра та краси, у годину випробувань наша країна стала прикладом красивої мужності та військової звитяги, символом права людства на свободу та мирне майбутнє.

Чекаємо на вас 24 квітня о 18:00 у МЦКМ (Жовтневий Палац) – найбезпечнішому концертному залі Києва, де завжди є СВІТЛО та позитивні емоції!

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:15).

Слава Україні!

Неперевершений дует: Маестро Володимир Гришко та Ігор Мізрах

Виконавці особливого представлення не потребують, адже вони давно відомі як в Україні, так і за її межами. Чого тільки варте те, що Народний артист Володимир Данилович Гришко єдиний український оперний співак, який 44 рази виконував головні партії в “Метрополітен-опері” Нью-Йорк, працював у дуетах з такими видатними людьми як: Лучано Паваротті, Андреа Бочеллі, Монсерат Кабальє, Робертіно Лоретті та інші. Окрім того, він лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого, Повний кавалер ордена «За заслуги» – і це лише невелика частина його загальнодержавних нагород та здобутків. Голос пана Гришка підкорює з перших почутих нот. Про це свідчить багатомільйонна світова аудиторія слухачів. Тут можна сказати відкрито: він великий геній і надбання Світу!

Стосовно Ігоря Аркадійовича Мізраха слід наголосити, що своїми досягненнями він зовсім не поступається знаменитому Маестро. Адже пан Мізрах є уособленням того, що в житті намагається постійно досягати неможливе. Те, що в одній людині, за великого бажання і сили волі можуть поєднуватися: і політичний експерт, і юрист, і меценат, і музичний виконавець із шикарним голосом, і педагог, і естет, і автор пісень. Але найголовнішим у цьому поєднанні є гармонія та харизма. Саме це надає Ігорю Аркадійовичу неперевершеного балансу у різнобічній діяльності. Як політичного експерта його часто запрошують на телебачення для аналізу та коментарів політичної ситуації у державі та у світі. Як юрист він неодноразово захищав права громадян, громадських організацій. Як меценат – завжди у перших рядах. А ось як музикант, то хочеться відзначити найголовніший його секрет – це відкрита душа у виконанні пісень. Будь-яка композиція у його виконанні стає живою і кожне слово щиро доходить до душі слухача.