Володимир Єрмаков

Баскетболіст Володимир Єрмаков вбитий у Німеччині

17-річний баскетболіст юнацьких збірних України Володимир Єрмаков був убитий у Дюссельдорфі, Німеччина. За повідомленнями, його вбили через його українську національність.

Єрмаков грав за юнацькі збірні України U-16 та U-18. Він був перспективним гравцем з великим потенціалом.

Його смерть – це велика втрата для українського баскетболу та для всієї України.

Деталі

Як повідомляє поліція, у суботу ввечері десятого лютого близько 20:15 за місцевим часом на автобусній зупинці на площі Віллі-Брандта в Оберхаузені сталася суперечка між двома групами молодих людей. Під час фізичної сутички четверо з них отримали серйозні ножові поранення. Володимир Єрмаков отримав настільки серйозні поранення, що невдовзі помер у лікарні. Відділ з розслідування вбивств, створений у штаб-квартирі поліції Ессена, зміг виявити двох підозрюваних.

Розслідування обставин злочину триває.

МЗС України взяло на особливий контроль розслідування вбивства

Юнацькі збірні України з волейболу U-16 та U-18

Юнацька збірна України з волейболу U-16 (також відома як юнацька збірна України з волейболу до 16 років) — це національна збірна команда України з волейболу, яка представляє країну на міжнародних змаганнях з волейболу серед юнаків до 16 років. Команда перебуває під управлінням Федерації волейболу України.

Юнацька збірна України з волейболу U-18 (також відома як юнацька збірна України з волейболу до 18 років) — це національна збірна команда України з волейболу, яка представляє країну на міжнародних змаганнях з волейболу серед юнаків до 18 років. Команда перебуває під управлінням Федерації волейболу України.