КНДР та рф

Південна Корея заявила, що КНДР поставляє росії зброю для війни в Україні

Південна Корея вже протягом тривалого часу має підтвердження того, КНДР відправляє до рф свою зброю. В свою чергу, росія використовує цю зброю для ведення агресивної війни в Україні.

Таку заяву зробили в Офісі президента Південної Кореї.

Представник Офісу південнокорейського президента розповів, що це вдалося з’ясувати завдяки розвідці. За його словами, озброєння від КНДР активно використовує рф у своєї агресивної війні проти України.

Зазначимо

Минулого тижня відбулася зустріч диктатора путіна і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Після цього зросла занепокоєність щодо того, що Пхеньян продає зброю росії.

Представник Офісу південнокорейського президента наголосив, що наразі зарано говорити про підсумки зустрічі путіна та лідера КНДР, але результати її сьогодні дуже пильно відстежуються.

За його словами, Північна Корея стежить за всіма подіями, а також триває обговорення з союзниками (Японіює, США) заходів, які вони можуть вжити разом.

У планах Юн Сок Йоля, президента Південної Кореї, є обговорення питання військових обмінів між рф та КНДР у своєму виступі на Генеральній Асамблеї ООН.

Наступного тижня він буде з візитом у Нью-Йорку (Сполучені штати Америки)). Там Юн Сок Йоль зустрінеться з генеральним секретарем Організації об’єднанних націй Антоніу Гутеррешем. З ним він обговорить глобальні питаня (наприклад, війна між рф та Україною, а також загрози Північною Кореєю ядерною зброєю).