Кулемети

Туреччина передала Україні понад 500 великокаліберних кулеметів

Україна отримає від турецького виробника Canik півтисячі великокаліберних кулеметів Canik M2, які можуть використовуватись наземними військами або встановлюватись на бронетехніку.

Про це повідомляє видання Middle East Eye з посиланням на власні джерела.

У березні 2023 року Київ підписав одразу кілька контрактів із турецьким приватним виробником зброї Canik. Внаслідок цього Збройні сили України вже отримали понад 6 сотень кулеметів. Джерело повідомляє, що це постачання буде продовжуватись.
Кожен кулемет коштує від п’ятнадцяти до двадцяти тисяч доларів. Таким чином, вже отримано зброї понад ніж 10 млн доларів.

Зазначимо

Туреччина від повномасштабного вторгнення рф в Україну (24.02.2022 року) озброювала Україну БПлА, а також ракетами з лазерним наведенням, захисним спорядженням та бронетехнікою. Крім того, після виходу рф із зернової угоди стало відомо, що Анкара вперше вирішила поставити Києву  гусеничні  самохідно-артилерійські установки (САУ) T-155 Firtina.

Canik

Canik — турецький виробник вогнепальної зброї, відомий виробництвом широкого асортименту пістолетів, включаючи напівавтоматичні пістолети. Вони базуються в місті Самсун, Туреччина. Canik відомий виробництвом високоякісної пістолети, яка часто використовується як цивільними стрільцями, так і правоохоронними органами в усьому світі.

Однією з найпопулярніших ліній продукції є серія пістолетів Canik TP9, яка включає різні моделі, призначені для різних цілей, таких як самооборона, змагальна стрільба та службове використання. Ці пістолети завоювали репутацію своєю надійністю, довговічністю та співвідношенням ціни та якості.