У Києві порушення карантину виявили в ресторанах, ТРЦ і дитячому театрі

У розважальному закладі “VILLA RIVIERA” на Дніпровській набережній у Києві вже втретє зафіксовано порушення карантинних заходів.

Джерело: Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Дослівно: “Вже втретє фіксуємо порушення карантинних заходів розважальним закладом “VILLA RIVIERA“, що знаходиться за адресою: вулиця  Дніпровська набережна, 14 Д.

Співробітниками Дарницького УП ГУНП у місті Києві складено протокол, заклад зачинений”.

Деталі: У повідомленні зазначається, що контроль дотримання карантинних заходів у нічні години здійснювався співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві спільно з Департаментом муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради та співробітниками Дарницького УП ГУНП у місті Києві.

Також повідомляється, що у Києві було виявлено порушення карантину та зачинено розважальний заклад “BESTIE” за адресою вулиця Євгена Коновальця, 44. Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві на посадову особу закладу було складено протокол за ст. 44-3 КУпАП.

Крім того, вночі було виявлено порушення карантину та зачинено розважальний заклад “BRUGGE“, що за адресою вулиця Маршала Конева, 8. Попри заборону приймати відвідувачів, заклад працював. На посадову особу складено протокол за ст. 44-3 КУпАП.

Крім того, у суботу 21 листопада у Києві було перевірено 1603 суб’єкти та складено 45 протоколів через порушення карантину.

Найбільше порушень виявлено у сфері торговельного обслуговування населення (промислові товари) та приймання відвідувачів у закладах громадського харчування, хоч дозволено лише здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос через спеціально облаштоване вікно або вхідні двері закладу.

Продовжувалася робота з контролю дотримання обмежень щодо заборони діяльності у вихідні дні у торговельно-розважальних центрах.

Було виявлено порушення у центрі “Меридіан” за адресою: вул. В. Гавела, 8, де було допущено відвідувачів до трьох закладів, що надають побутові послуги населенню. Складено протоколи, центр зачинено.

У ТРЦ “Піраміда” по вул. Мішуги відвідувачі допускалися до приміщення центру, при цьому видача промислових товарів здійснюється на винесених із магазину столиках, що є порушенням пп.4 п.15 Постанови КМУ 641 (дозволяється лише адресна доставка замовлень).

Також працівниками ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві перевірено місця проведення культурно-масових заходів. Виявлено прийом відвідувачів у Дитячому театрі-студії “Колесико“, вул. Андріївській узвіз, 8. Складено протокол ст.44-3 КУпАП.