Українка обіграла 20-річну француженку на старті US Open

У Сполучених штатах (а саме, у Нью-Йорку) проходить заключний, 4-ий, у сезоні турнір серії Grand Slam – Відкритий чемпіонат США з тенісу (US Open).

У першому колі змагань одиночного розряду українка Леся Цуренко у трьох сетах завдала поразки француженці Ельзі Жакмо – 7:5, 3:6, 6:1.

Наступною суперницею Цуренко буде росіянка Катерина Александрова, яка за три години десять хвилин обіграла Лейлу Фернандес з Канади – 7:6 (7:4), 5:7, 6:4.

Відкритий чемпіонат США з тенісу триватиме до десятого вересня цього року.

Grand Slam

“Grand Slam” – це термін, що використовується в спортивних змаганнях, переважно в тенісі та гольфі, щоб позначити досягнення перемоги у всіх чотирьох великих турнірах (так званих “мейджорах”) протягом одного календарного року або в кар’єрі. Для тенісу це Australian Open, French Open, Wimbledon і US Open, а для гольфу – The Masters, U.S. Open, The Open Championship і PGA Championship.

В тенісі досягнення “Grand Slam” означає, що тенісист чи тенісистка виграли всі чотири турніри в одному календарному році, що є вельми рідкісним і вражаючим досягненням. У кар’єрі виграш всіх чотирьох турнірів також є величезним досягненням.

У гольфі “Grand Slam” означає перемогу у всіх чотирьох “мейджорах” протягом одного календарного року. Це також вважається величезним досягненням, оскільки різні полі гольфових полів і умови гри роблять це вкрай складним завданням.

Термін “Grand Slam” також може використовуватися в інших спортивних дисциплінах для позначення подібних досягнень, коли спортсмен чи спортсменка досягає перемог у всіх основних турнірах свого виду спорту.