Домашній інтернет

Завжди онлайн ― домашній інтернет. що працює без світла

Завжди онлайн домашній інтернет. що працює без світла

Для підключення домашнього інтернету потрібно знайти відповідального і надійного провайдера, який гарантує виконання всіх заявлених характеристик мережі у вибраному абонентом тарифному плані. Серед найкращих телекомунікаційних компаній абоненти віддають перевагу UTELS, яка працює в столиці більше 12 років, має велику зону покриття, використовує сучасні технології, що забезпечують високу якість сигналу, швидкість до 1 Гбіт/с і дозволяють абонентам перебувати онлайн навіть під час відключень світла.

Відсутність світла і GPON технологія

Провайдер UTELS є для прокладання інтернет-мережі використовує сучасну технологію Gigabit Passive Optical Network GPON, з допомогою якої інформація передається по волоконно-оптичному кабелю. При цьому забезпечується високошвидкісний доступ до мережі з надійним і безпечним з’єднанням.

При використанні дротового зв’язку з прокладанням витої пари з мідними проводами для передачі сигналу використовується електричний сигнал. Ця технологія має багато недоліків:

  • згасання сигналу навіть при незначних пошкодженнях кабелю;
  • ускладнена передача великих інформаційних потоків;
  • вразливість лінії до електромагнітних випромінювань від сторонніх джерел, таких, наприклад, як сусідські роутери;
  • необхідність використання проміжних пристроїв для посилення сигналу;
  • низький рівень безпеки по причині можливості підключення до мережі стороннього обладнання з метою несанкціонованого перехоплення інформації;
  • відсутність з’єднання у випадку припинення електропостачання.

Саме ці недоліки усуваються з допомогою технології GPON і волоконно-оптичного кабелю. В цьому випадку сигнал передається з допомогою світла, пропускна спроможність лінії зв’язку збільшується десятикратно до 1 ГБіт/с на відміну від витої пари, здатної пропускати до 100 Мбіт/с.

GPON розширює кількість послуг, які можуть надаватися абонентам з використанням одного кабелю:

  • високошвидкісний інтернет, який дозволяє завантажувати фільми в HD якості за декілька хвилин;
  • інтерактивне телебачення з великим пакетом телевізійних каналів;
  • IP-телефонія з чистим звуком, відсутністю перешкод, більш широкими можливостями у порівнянні з міським телефонним зв’язком;
  • підключення системи безпеки: відеоспостереження, сигналізації, управління “Розумним будинком”.

Підключення інтернету по технології GPON

Компанія UTELS приймає заявки на підключення на своєму сайті https://utels.ua. Перш за все треба перевірити, чи входить конкретна адреса в зону покриття цього провайдера у розділі “Покриття”. Після подачі заявки представник компанії зателефонує, щоб вирішити організаційні питання, дату та час виїзду монтажників за адресою.

Оптоволоконний кабель проводиться безпосередньо в квартиру абонента з установкою спеціального обладнання ONU перетворювача сигналу і джерела автономного живлення. Далі виконуються всі необхідні налаштування інтернету і телебачення.

Вибирайте сучасні технології, які знімають більшість перешкод при використанні інтернету і дозволяють бути завжди на зв’язку під час онлайн-навчання, віддаленої роботи чи відпочинку.