Зеленський оголосив про погодження з Польщею нового пакета військової допомоги

Польща та Україна погодили новий пакет військової допомоги під час візиту президента Володимира Зеленського до Варшави.

Про це на спільній пресконференції з премʼєр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким повідомив президент Володимир Зеленський.

“Погоджено новий дуже потрібний саме зараз нашим воїнам оборонний пакет, який захищає свободу і незалежність не тільки України, Польщі, Європи, а й усього світу. Дуже важливо, щоб ті, хто зараз в окопах на сході, там, де гаряче, на півдні України, знали, що тут, у Варшаві, ми домовились про те, що дасть Україні і кожному й кожній з наших воїнів більше сили,” — наголосив Зеленський.

За його словами, йдеться не лише про підтримку, а й про співпрацю, зокрема у форматі закупівель, що посилить оборонний потенціал як України, так і Польщі.

“Сьогодні ми підписуємо документ про постачання польських БТР Rosomak, самохідних мінометів Rak, систем ППО, зокрема дуже ефективних, як сказав прем’єр-міністр, і це правда, «Перунів», МіГів та іншого потрібного озброєння,” — наголосив Зеленський.

Також він розповів, що у ході візиту до Польщі було обговорено створення спільних підприємств для виробництва озброєнь та боєприпасів.