Компанія PepsiCo відновила виробництво у двох областях України

Компанія «PepsiCo Україна» відновила випуск соків під брендами «Сандора» та «Садочок» на базі своїх виробничих потужностей у м. Вишневе (Київська область) а також запустила виробництво напоїв у Миколаївській області.

Про це повідомляє Allretail.ua.

За інформацією керівника відділу корпоративних комунікацій, українським споживачам знову доступний 100-відсотковий апельсиновий сік «Сандора», що виробляється в Україні. Також відновлено виробництво соків, які у довоєнний час були у десятці найкращих та лідирували на українському ринку. Матковська уточнила, що йдеться, зокрема, про соки, які випускають під брендом «Сандора» — вишня, томат, мультивітамін, гранат та під брендом «Садочок» — яблуко-виноград, мультивітамін, мультифрукт, томат.

Вона додала, що поступово відновлюється випуск інших соків з товарної лінійки, таких як, наприклад, сицилійський апельсин або лимон.

За інформацією представника компанії, PepsiCo Україна також відновила виробництво напоїв на виробничому комплексі Миколаївської області.

«Поступово ми рухаємося до розширення асортименту, згідно з тим, що був до припинення виробництва в Україні», — резюмувала Аліна Матковська, не уточнивши, які саме напої зараз випускають у Миколаївській області.

В Україні PepsiCo належать три підприємства: два виробничі комплекси в Миколаївській області, де компанія виробляє снеки та напої, та молокопереробний завод у Київській області, де виробляють молочну продукцію та дитяче харчування. Найбільшими брендами компанії в Україні є “Сандора”, “Садочок”, “Сандорик”, Pepsi, 7UP, Mirinda, “Слов’яночка”, “Агуша”, Lipton Ice Tea, “Єсентукі”, “Аква мінерале”, Lay’s і ” ХрусTeam».

Влада Миколаївської області вказувала, що цього року PepsiCo Україна активно займається відновленням роботи двох підприємств, розташованих під Миколаєвом.