«Куликівське молоко»

Молокопереробне підприємство з Чернігівщини проводить обновление за грантові кошти

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) «Куликівське молоко» проводить модернізацію за кошти міжнародних грантів. «Куликівське молоко» знаходиться у Чернігівській області.

Вже отримано потужний генератор, якій розташувався у сирзаводі, а також модернізовані котельні для зменшення споживання газу і замінені котли.

Під “грантом” маються на увазі кошти американців та європейців. Про це розповідає голова наглядової ради «Куликівського молока» Анатолій Дідур. За його словами, ці люди свої кошти куди завгодно не розкидають.

На сьогодні підприємство «Куликівське молоко» працює на сто відсотків потужності. Причини такой праці – велика кількість сировини влітку. Однак немає експорту. Причина – війна і складна логістика. Таким чином, продукцію реалізують у нацмережах.

Анатолій Дідур розповів, що кількість молока незабаром зменшиться, тому планується модернізація. На паузу буде поставлено виробництво сухого молока, а котельні будуть оновлюватися. А на сирному ввиробництві планується припинення споживання природного газу.

Продукція підприємства продається у Чернігівській області, а також частково в Сумській області та Київській. Завдяки дистриб’юторам вдається реалізувати товар на Південь та Схід України.

Голова наглядової ради ПрАТ «Куликівське молоко» також додав, що підприємтво планує зайти ще в один сегмент, однак деталі він розповідати не став. Наголосив, що це буде сюрпризом для споживачів.