путін

Президент рф путін заявив, що США роблять “помилку”, надавши Україні ATACMS

Диктатор путін заявив, що Америка робить “помилку”, надавши Україні далекобійні ракети ATACMS.

Про це глава Кремля заявив на пресконференції у Пекіні вісімнадцятого жовтня, у середу, стенограму публікує офіційний сайт президента росії.

Путін визнав, що наявність у захисників України ракет ATACMS, “звісно, завдає шкоди та створює додаткову загрозу”.

“Ми, звісно, зможемо відбивати ці атаки. Війна є війна, і, звичайно, я сказав, що вони становлять загрозу, це саме собою зрозуміло”, – наголосив він.

Диктатор підкреслив, що надання Україні ATACMS – це “чергова помилка” з боку США, одразу з кількох причин. По-перше, “результату не буде” і “для України в цьому сенсі теж нічого хорошого немає”.

У відповідь на прохання журналістів прокоментувати думку Джо Байдена про те, що рф вже стратегічно програла війну в Україні, президент країни-агресорки запропонував США забрати з України військову допомогу.

ATACMS

Система керованих ракетніх комплексів (ATACMS) – це американська система залпового вогню, розроблена для артилерійського та ракетного удару на великі відстані. ATACMS є скороченням від “Army Tactical Missile System.” Ось деякі ключові характеристики системи ATACMS:

  1. Дальність: Ракети ATACMS мають значну дальність польоту, яка може перевищувати 300 кілометрів. Це дозволяє їм атакувати цілі на великі відстані від пускової площадки.
  2. Боєприпаси: Система ATACMS може бути озброєна різними видами боєприпасів, включаючи вибухові та нетоксичні вибухові боєголовки. Вона також може бути озброєна ядерними боєголовками, хоча ця опція рідко використовується.
  3. Точність: Ракети ATACMS володіють високою точністю удару, що дозволяє атакувати точкові цілі, такі як військові об’єкти, командні пункти, важливі споруди тощо.
  4. Множинність пуску: Система ATACMS може виконувати множинний пуск ракет, що забезпечує більшу ефективність та надійність при атаках на різні цілі.

ATACMS використовується армією Сполучених Штатів для широкого спектру завдань, включаючи атаки на важливі військові цілі, підтримку бойових операцій та стратегічний удар на великі відстані. Вона є важливою складовою артилерійської арсенальної системи США.