Проблеми у сфері застарілого житлового фонду в Києві

Депутат Київської міської ради Вячеслав Непоп повідомляє:

Як депутат Київської міської ради продовжую допомагати киянам у вирішенні найболючіших для них проблем, зокрема, у сфері застарілого житлового фонду.

Провів нараду з мешканцями будинків за адресами вул.Антонова, 15А та Чоколівкський бульвар, 20, а також з представниками Солом‘янської РДА. Причина — звернення мешканців даних будинків з приводу тривалого гальмування робіт із капітального ремонту домових ліфтових систем за програмою співфінансування капітальних ремонтних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва.

Мешканці зі свого боку вже завершують проводити збір необхідних коштів для участі в ремонті ліфтових систем. Я ж зі свого боку надав доручення керівництву Солом’янської РДА спільно із Департаментами ЖКІ, фінансів, економіки та інвестицій КМДА затвердити проект Розпорядження про внесення будинків до згаданої вище програми співфінансування й ініціювати в найкоротший термін проведення конкурсу на визначення виконавців необхідних робіт із поновлення роботи домових ліфтових систем.

Ситуацію із виконання доручення узяв під особистий контроль.

Як і завжди, працюємо для киян і завжди з киянами!

Як депутат Київської міської ради продовжую допомагати киянам у вирішенні найболючіших для них проблем, зокрема, у сфері…

Опубліковано Вячеславом Непопом Понеділок, 14 вересня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *