Виготовлення календарів, друк календарів, календар на замовлення

Різновиди календарів та особливості їх створення

Календар – це маленька, проте важлива деталь нашого життя. Попри еру смартфонів настільний паперовий календар не виходить із моди. Друковані календарі часто використовуються в офісах, торгових приміщеннях, магазинах, а також вдома. Популярний напрямок сьогодні – друк тематичних календарів на весь рік, наприклад, вироби для брендів із фотографіями товарів. Окрім естетичного задоволення, календар виконує інші функції – рекламну, інформаційну. Це чудова нагода виразити свою пошану креативним способом, а також розрекламувати компанію. Гарний календар зазвичай знаходиться на видному місці та завжди привертає увагу. Це сприяє збільшенню впізнаваності бренду, збільшує лояльність клієнтів, допомагає знайти нових партнерів.

Замовити поліграфічні матеріали можна в компанії «Київ Прінт». На офіційному сайті https://printkyiv.com.ua/calendar замовник має змогу ознайомитися з доступними послугами, зразками продукції, провести попередній розрахунок вартості замовлення.

Види календарів

Найпоширеніші різновиди календарів:

  • Будиночок.
  • Перекидний настільний.
  • Перекидний настінний.
  • На люверсах.
  • Кишеньковий.

Настільний мінікалендар

Календар привертає увагу завдяки яскравим кольорам, насиченій картинці. Досягти такого ефекту допомагає офсетний друк.

Особливості виготовлення календарів

На першому етапі розробляється та погоджується із замовником дизайн майбутнього календаря. На цьому кроці обговорюється перелік усіх деталей. Далі друкується тестовий виріб, який відображає можливі помилки, якщо вони виникли. Після цього замовник має змогу внести свої корективи в макет і допрацювати його.

Поліграфія Kyiv Print використовує в роботі технологію офсет – спеціальний вид друку. Папір пропускається під тиском через спеціальні ролики, куди згодом подається фарба. Завдяки сильному натиску картинка виходить яскрава та насичена. Для офсетного друку зазвичай використовується фарба на масляній основі. Таким способом друкують також глянцеві журнали, буклети, рекламні флаєри тощо.

Приклад дизайну календаря-будиночка

Де замовити друк календарів?

Ви можете замовити якісні календарі з фото, цікавими написами й будь-якими зображеннямив поліграфії Kyiv Print за вигідними цінами. Калькулятор із попереднім розрахунком вартості замовлення та додаткових послуг (ламінування, тиснення) допоможе зорієнтуватися щодо оплати. Замовлення буде виконано в короткий термін з урахуванням усіх побажань клієнта.

Компанія використовує професійне обладнання та проводить контроль якості на всіх етапах виробництва. Клієнт може розраховувати на допомогу в розробленні дизайну. Доставлення здійснюються всією Україною.