Які наслідки очікують Китай у разі його допомоги росії

У оборонному відомстві Сполучених Штатів Америки попередили Китай про наслідки поглиблення взаємодії з рф та надання їй допомоги, яка може бути використана в агресії проти Україні.

Про це в середу (22 лютого) заявила заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх під час брифінгу.

«Китай, безумовно, матиме наслідки, якщо вони поглиблять свої відносини з росією»,- зауважила представниця американського оборонного відомства. Вона також зазначила, що США до сих пір не бачили ознак того, що Китай надає росії летальну військову допомогу. Однак це питання, за її словами, залишається актуальним для американської сторони.

Сінгх нагадала, що Вашингтон, зі свого боку, багато разів попереджав Пекін про наслідки за допомогою багатьох офіційних каналів (у тому числі на рівні глав держав), а також зовнішньополітичних та оборонних відомств.

Відомо, що голова Комісії у закордонних справах Комуністичної партії Китаю Ван Ї відвідав з візитом цього тижня москву. Там відбулася зустріч з російським керівництвом, під час якої Ван Ї заявив про готовність КНРзміцнювати стратегічне партнерство з рф по всіх напрямах в інтересах обох країн і всього світу