Яким людям можна багато їсти і не товстіти

Деякі люди їдять все підряд та не товстіють, інші набирають вагу навіть “від води”. В чому причина? Вчені з Університету Бата (Великобританія) пояснили, кому можна об’їдатися і не боятися погладшати.

Про це повідомляє Novamed.com.ua.

Дослідниками було встановлено, що і чоловіки, і жінки можуть не боятися зайвої ваги навіть вживаючи висококалорійну їжу. Для цього було проведено експеримент, в якому прийняли участь чоловіки віком від 22 до 37 років. Їхня задача була в наступному: треба було їсти піцу, але тоді, коли вони були ситі.
В результаті експерименту було визначено, що разове переїдання не здатне викликати збільшення ваги тіла. Причиною тому є те, що метаболізм досить швидко справляється з цією ситуацією. В ході експерименту чоловіки з’їдали в 2 рази більше піци, ніж зазвичай, при цьому кількість поживних речовин у них в крові не підвищилося, а було в нормі.

Які висновки зробили фахівці

Було зроблено висновкі, що у здорових людей організм повністю контролює ситуацію і справляється із зайвим обсягом їжі. Але переїдання небажане, так як це призводить до накопичування надлишків енергії, отриманої від їжі. Вони трансформуються і відкладаються у вигляді жиру. А це потім призводить до повноти.