Європейський Союз

Європейський Союз підтвердив непохитну підтримку України

Європейський Союз (ЄС) продовжує рішуче засуджувати агресивну війну рф проти України та підтверджує непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Про це йдеться у резолюції Європейської ради, яка відбулася у столиці Бельгії (Брюсселі) 26-27 жовтня цього року. Повний текст документа оприлюднений на сайті Європейської ради.

«Європейська рада знову повторює своє дієве засудження російської агресивної війни проти України, що є показовим порушенням Хартії ООН, та підтверджує непохитну підтримку Європейського Союзу незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також її невід’ємного права на самооборону проти російської агресії», – йдеться у документі.

ЄС і надалі буде надавати Україні та її народу потужну фінансову, економічну, гуманітарну, військову та дипломатичну допомогу так довго, як це буде необхідно.

Європейський Союз

Європейський Союз (ЄС) – це політичний і економічний союз, який складається з 27 європейських країн. Він був створений з метою спільного співробітництва, сприяння миру та економічному зростанню в регіоні після Другої світової війни. Ось деяка загальна інформація про Європейський Союз:

  1. Члени: На момент моєї останньої оновленої інформації в січні 2022 року, ЄС складається з 27 країн-членів. Багато з цих країн розташовані в Європі, але є кілька країн, які розташовані за межами континенту, такі як Кіпр.
  2. Цілі: Основними цілями ЄС є сприяння миру, стабільності та економічного зростання в регіоні, а також спільна торгівля та співпраця в галузі безпеки та прав людини. Він також працює над створенням єдиної валюти, євро.
  3. Інституції: Європейський Союз має різні інституції, включаючи Європейську Комісію, Європейский Парламент, Європейську Раду та інші. Кожна з цих інституцій виконує різні функції та має свої відповідальності в системі прийняття рішень.
  4. Спільний ринок: Один з ключових аспектів ЄС – це створення спільного ринку, де товари, послуги, капітал та люди можуть вільно переміщуватися між країнами-членами без митних бар’єрів та обмежень.
  5. Євро: Багато країн-членів ЄС використовують євро (€) як свою офіційну валюту. Євро впроваджено з метою полегшення торгівлі та зменшення валютного ризику.
  6. Розширення: Протягом останніх десятиліть ЄС розширювався, приймаючи нові країни-члени. Розширення відбувається за умови виконання країною-кандидатом ряду умов та стандартів, встановлених ЄС.
  7. Політика: ЄС також має спільну зовнішню та безпекову політику, а також спільну політику у сферах торгівлі, конкуренції, енергетики та багатьох інших галузях.