Ніколо Фаджолі

Ювентус продовжив Фаджолі до 2028 року

Ювентус продовжив контракт з півзахисником Ніколо Фаджолі до 2028 року.

Про це повідомляє пресслужба клубу.

Сімнадцятого жовтня молодий футболіст отримав річну дискваліфікацію за участь в незаконних ставках. При цьому 5 місяців йому замінили на альтернативні розпорядження – шестимісячний курс реабілітації від ігрової залежності. Також Фаджолі зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 12 500 євро.

Якщо враховувати всі санкції, він не зможе грати в офіційних матчах до кінця сезону 2023/24. Але Фаджолі зможе виступити на Євро-2024, якщо збірна Італії туди кваліфікується і він буде викликаний.

Ювентус

Ювентус, повне найменування якого — Футбольний клуб «Ювентус» (італ. Juventus Football Club S.p.A.), є італійським професійним футбольним клубом з Турину, Італія. Клуб є одним із найвідоміших і успішних у світі і має широку фанатську базу.

Основано Ювентус було 1 листопада 1897 року. Команда грає свої домашні матчі на стадіоні «Альянц» (Allianz Stadium), раніше відомому як «Ювентус Арена».

Ювентус має численні досягнення та титули в італійському футболі. Клуб виграв багато титулів Серії А (італійської Серії А), Кубок Італії, а також має успіхи в європейських змаганнях, таких як Ліга чемпіонів УЄФА.

Традиційні кольори клубу – чорний та білий, і його прізвище – «Б’янконері» (Біло-чорні).

Футбольний клуб Ювентус є символом італійського футболу та має величезний вплив як в національному, так і в міжнародному масштабі.