Санкції проти рф

Західні політики заявили, що рф стала слабшою через санкції і не тільки

Через невдачі на полі бою, західні санкції та дипломатичну ізоляцію рф змушена просити допомоги у ненадійних партнерів.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО Роб Бауер на щорічній конференції Альянсу на рівні глав оборонних відомств у Норвегії.

У зустрічі взяли участь міністри оборони західних держав і країн Індо-Тихоокеанського регіону, а саме, біли присутні:

  • Австралія;
  • Нова Зеландія;
  • Японія.

Головними темами зустрічі стали дві наступні:

  • оборона Північноатлантичного альянсу;
  • підтримка України на її шляху в боротьбі проти агресора.

Голова Військового комітету НАТО Роб Бауер зробив заяву, що кожного дня Військовий комітет НАТО захоплюється військовими України, які так потужно та сміливо б’ються за правду. Він наголосив, щодня українські захисники демонструють прогрес та йдуть тільки вперед, а це все – кроки до перемоги.

Він також зазначив, що росія втрачає окуповані нею ж території, а також зазнає збитків через санкції, які введені проти неї. Він підкреслив, що від економічних санкцій страждає вся рф. Дипломатична ізоляція теж відіграє роль у тому, що рф змушена співпрацювати з ненадійними партнерами.

Роб Бауер не сказав, кого саме має на увазі під “ненадійними парнерами”. Але ці слова прозвучали від нього за декілька днів після зустрічі диктатора путіна і Кім Чен Ина.

Зазначимо

Переговори путіна і північнокорейського лідера тривали понад 5 годин за закритими дверима. Ніяких підробиць не повідомляється, але у столиці США є варіант, що КНДР буде постачати рф багато боєприпасів в обмін на доступ до передових озброєнь і технологій.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі на засіданні керівників Військового комітету НАТО зазначив, що зустріч путіна з Кім Чен Ином може призвести до того, що Північна Корея надасть країні-агресору рф артилерійські снаряди радянських часів калібру 152 мм. Однак, за його словами, невідомо поки що скільки.

Також у Держдепартаменті США наголосили, що Північна Корея не використовувала радянське озброєння з часів Корейської війни. Таким чином, країна точно має велику кількість боєприпасів. Кількість може сягати навіть десятки мільйонів артилерійських снарядів і ракет.

У Америці буде обговорене питання про постачання додаткового озброєння Україні.