Бенфіка

Бенфіка потрапила у 1/16 фіналу Кубка Португалії

Пройшли матчі у рамках 1/32 фіналу Кубка Португалії. У ньому билися «Лузітанія» та «Бенфіка».

Лісабонці зуміли здобути серйозну перемогу. Вони впевнено виграли із підсумковим рахунком 4:1. Голи забили Жоау Маріу на 9 хвилині, Рафа Сілва на 36 хвилині, Кабрал на 68 хвилині, Тьяго на 87 хвилині. Від “Лузитанії” у ворота суперника забив Феррара на 45 хвилині.

Бенфіка

Спортивний клуб “Бенфіка” (Sport Lisboa e Benfica) – це один із найбільших та найвідоміших спортивних клубів в Португалії і в Європі. “Бенфіка” має багато розділів, але найвідомішим є футбольна команда.

Основні факти про “Бенфіку”:

1. Футбольна команда: Футбольна команда “Бенфіки” грає в Прімера-Лізі Португалії і вважається однією з найуспішніших команд в історії португальського футболу. Вона здобула безліч чемпіонських титулів та кубків.
  2. Стадіон: “Бенфіка” грає на стадіоні “Да Луж”, який розташований в Лісабоні і вважається найбільшим футбольним стадіоном в Португалії. Його місткість становить понад 65 000 глядачів.
  3. Трофеї: Команда “Бенфіка” регулярно виграє чемпіонат Португалії, кубок Португалії та інші спортивні змагання.
  4. Популярність: “Бенфіка” має велику кількість прихильників і фанатів як в Португалії, так і в усьому світі. Цей клуб має багато послідовників та активних фан-клубів.
  5. Інші види спорту: Окрім футболу, “Бенфіка” також має розділи із багатьох інших видів спорту, таких як баскетбол, волейбол, гандбол та інші.

“Бенфіка” є одним із символів португальського спорту та вплинула на багатьох спортсменів та футболістів в усьому світі.