Білий дім закликав Україну не затягувати з контрнаступом

У Білому домі вважають, що незабаром Росія перейде до наступу, тому наполягають на тому, щоб Україна закріпила свої успіхи на полі бою та розпочала власний контрнаступ.

Про це повідомляє Politico.

«Білий дім через багатьох офіційних осіб порадив команді Зеленського готуватися до наступу зараз, оскільки зброя та допомога з Вашингтона та Європи надходять вільно. Все це через побоювання, що підтримка з боку європейських сусідів України може бути обмеженою», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, незважаючи на успіхи ЗСУ, Росія все ще контролює майже 20% України, а конфлікт сповільнився до жорстокої війни на виснаження. Крім того, за словами американських чиновників, Путін не демонструє жодних ознак ухилення від плану контролювати всю Україну.

«Згідно з оцінкою американської розвідки, Путін вважає, що, незважаючи на невдачі, з якими зіткнулася його армія, Росія все ще має дві вирішальні переваги: живу силу і час. Європейська розвідка також оцінює, що Путін відчуває впевненість, що він може дочекатися неминучого припинення опору Заходу», – йдеться в повідомленні.