Епіцентр

Епіцентр відкриває перший магазин меблів середньої та преміальної ціни

Мережа Епіцентр починає розвивати новий формат магазинів під брендом Центр меблів Grand.

Вчетверо більші за стандартні Центри меблів магазини дозволять компанії розпочати роботу в нових для себе нішах — середньому та преміальному.

У новому магазині компанія планує продавати не тільки вже готову продукцію, але й меблі під замовлення. Також буде представлена нова для України модель торгівлі — продаж інтер’єрів під ключ (меблі з декором, картинами, килимами тощо).

Великий акцент у Центр Меблів Grand буде зроблено на сервісній складовій. Значно зросте кількість фахового персоналу.

Торговий простір нового магазину буде розділений на чотири великі зони:

  • Market (готові меблі сегменту мас-маркет);
  • Family (меблі середнього цінового сегмента для всієї сім’ї);
  • Custom (меблі під замовлення);
  • Design (готові інтер’єри).

Кожна з цих зон буде виділена окремим кольором, а інтуїтивно зрозуміла навігація допомагатиме відвідувачам швидко знайти необхідний відділ і товар.

Директор напрямку «Меблі» компанії «Епіцентр К» Олександр Лук’янченко говорить, що в подальшому планується розвиток такого формату в усіх великих містах країни.

Епіцентр

Мережа гіпермаркетів “Епіцентр” є однією з найбільших роздрібних мереж в Україні. Вона спеціалізується на різноманітних товарах для будівництва, ремонту, господарства, інструментів, електротоварів і багатьох інших категорій.

Основні риси гіпермаркетів “Епіцентр”:

  1. Асортимент товарів: Мережа пропонує широкий асортимент товарів для будівництва, ремонту, садівництва, господарства, електротехніки, меблів та інших груп товарів.
  2. Розміщення: Гіпермаркети “Епіцентр” розташовані в різних містах та регіонах України. Вони можуть мати різні розміри та площі.
  3. Онлайн-продажі: Крім традиційних магазинів, “Епіцентр” також має онлайн-платформу для зручного замовлення товарів через Інтернет.
  4. Заходи та акції: Мережа регулярно проводить різноманітні заходи, знижки та акції для привертання клієнтів.