Leopard 2

Польща передала Україні відремонтовані Leopard 2

Другого жовтня, у понеділок, українські Сили оборони отримали перші танки Leopard 2, які були відремонтовані на польському механічному заводі «Бумар-Лабенди».

Про це інформує Polska Grupa Zbrojeniowa.

«Поки інші роблять декларації щодо майбутнього, ми діємо в консультаціях з українською стороною. Українська сторона отримала перші танки Leopard, спеціально відремонтовані в Бумар-Лабеді, робота над наступними танками триває», – йдеться в заяві.

Танки Leopard-2

Танк Leopard 2 – це німецький танк нового покоління, який визнаний одним із найсучасніших і ефективних танків у світі. Він був розроблений і вироблений компанією Krauss-Maffei Wegmann (KMW) в 1970-х роках і отримав багато модифікацій і оновлень протягом свого існування.

Основні характеристики Leopard 2 включають в себе:

  1. Броня: Танк оснащений міцною бронею, яка забезпечує високий рівень захисту від ворожих снарядів і протитанкових ракет.
  2. Озброєння: Основним озброєнням Leopard 2 є гладкоствольна гармата калібру 120 мм, яка володіє високою точністю і вогневою потужністю. Танк також оснащений пулеметами та іншими збройними системами.
  3. Двигун: Він працює на дизельному пальному і має потужний двигун, що дозволяє танку рухатися з високою швидкістю та подолувати різні типи місцевості.
  4. Електроніка: Leopard 2 обладнаний сучасними системами управління вогнем, навігації і комунікацій.
  5. Екіпаж: Зазвичай включає чотирьох членів екіпажу: командира, стрільця, навігатора і водія.

Танк Leopard 2 був вироблений в декількох модифікаціях, включаючи Leopard 2A4, Leopard 2A5, Leopard 2A6 і інші. Він використовується в арміях декількох країн і вважається одним із найпотужніших і найсучасніших бойових танків у світі.