Rozetka

Rozetka відкрила декілька сотен точок видачі у 118 населених пунктах України

Найбільший український онлайн-ритейлер двадцять дев’ятого вересня, у п’ятницю, відкрив одразу три нові точки видачі товарів.

До повномашстабної війни в Україні працювали 246 точок видачі. Під час війни Rozetka відкрила ще 156, серед них є ф ті, що відкрилися у прифронтових містах. Також компанія відновлює точки, які були пошкоджені внаслідок воєнних дій на деокупованих територіях.

Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka, розповів, що пошкоджені точки видачі в Київській області, Харкові та дві точки в деокупованому Херсоні відновлено. Також уже ведеться робота в Краматорську, Костянтинівці, Охтирці, Слов’янську, Балаклії, Лозовій, Чугуєві, Тернівці та інших прифронтових містах.

До повномасштабного вторгнення рф до України Rozetka працювала в 73 українських містах. За більш ніж півтора року географія точок видачі розширилася до 118 населених пунктів України. Переглянути перелік та графік роботи точок видачі товарів у своєму населеному пункті можна на сайті онлайн-ритейлера.

Rozetka

Rozetka – це один із найбільших онлайн-ритейлерів і електронних торгових платформ в Україні. Розетка пропонує широкий асортимент товарів, включаючи електроніку, побутову техніку, одяг, косметику, товари для дому, спортивний інвентар, і багато іншого. Сайт Rozetka став популярним серед споживачів завдяки великому вибору товарів і зручному процесу замовлення та доставки.

Деякі ключові характеристики і послуги, які пропонує Rozetka:

  1. Широкий асортимент. Розетка має величезний вибір товарів, що дозволяє покупцям знайти все, що їм потрібно, включаючи технічні новинки, одяг, взуття, косметику та багато інших товарів.
  2. Онлайн-замовлення. Покупці можуть легко оформити замовлення через інтернет, вибрати спосіб оплати та доставки.
  3. Доставка. Rozetka пропонує широкий вибір методів доставки, включаючи кур’єрську доставку, самовивіз з пунктів видачі, а також можливість оплати при отриманні.
  4. Акції та знижки. Платформа регулярно проводить акції, розпродажі та надає знижки на різні товари.
  5. Служба підтримки клієнті. Компанія надає покупцям можливість звертатися до служби підтримки для вирішення питань і отримання консультацій.

Rozetka є однією з провідних електронних торгових платформ в Україні і має велику спільноту задоволених клієнтів.