Саміт БРІКС без путіна свідчить про ізоляцію рф

Відсутність диктатора путіна на саміті БРІКС у Південній Африці – це показник ізоляції росії.

СNN пише, що раніше президент рф путін був людиною, на яку варто звернути увагу. Однак все змінилось після 24 лютого 2022 року. Після його вторгнення до України світ став сприймати путіна інакше. Тепер він відсутній на світовій політичній арені.

Як пише CNN, незважаючи на встановлення дипломатичних зв’язків з Китаєм та Іраном, путін залишається на периферії міжнародної політики.

Сам диктатор рф заявив, що не вважає свою присутність у БРІКС важливішою за його присутність зараз у рф.

Однак неявка путіна на БРІКС – це яскравий показник ізоляці росії.

Очікується, що на саміті (який пройде у Південній Африці з 22 по 24 серпня) будуть присутні лідери інших членів економічного блоку БРІКС – президент Південної Африки Сиріл Рамафоса, лідер Китаю Сі Цзіньпін, президент Бразилії Луїс Лула да Сілва та прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді.

Саміт БРІКС: нагадаємо, що це

Саміт BRICS – це зустріч лідерів країн, які входять до групи BRICS. Група BRICS складається з п’яти великих економік – Бразилії, росії, Індії, Китаю та ПАР (Південної Африки). Саміт BRICS є важливим форумом для консультацій, співпраці та обговорення питань, які стосуються економічного, політичного та глобального співробітництва.

На самітах BRICS лідери держав обговорюють різноманітні питання, такі як економічний розвиток, фінансова стабільність, торгівля, наука та технології, боротьба з тероризмом, кліматичні зміни та багато інших. Саміт BRICS сприяє співпраці між цими країнами, обміну ідеями та розвитку партнерства в різних сферах.

Зазвичай саміти BRICS проводяться щороку, і місце проведення ротують між країнами-членами. Під час саміту проводяться офіційні зустрічі лідерів, а також можуть відбуватися панельні дискусії, спільні заяви та підписання угод.