Боррель назвав атаку росії на Чернігів “боягузливим ударом”

Жозеп Боррель, Голова дипломатії Європейського союзу, висловився у бік росії щодо завданого нею удару по Чернігову, що стався дев’ятнадцятого серпня.

Відповідну заяву він опублікував у Twitter (Х).

Він назвав атаку окупантів на Чернігів “боягузливим ударом”. Боррель наголосив, що рішуче засуджує “боягузливий і цілеспрямований російський удар по Чернігову”, внаслідок якого загинули дорослі та діти.

Нагадаємо

Дев’ятнадцятого серпня загарбники вдарили ракетами по драмтеатру в Чернігові. Загинуло 7 осіб, серед яких дитина. Постраждало понад 150 людей. Внаслідок атаки країни-агресора знищено Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. Крім того, окупанти пошкодили П’ятницьку церкву – пам’ятку архітектури.

Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка – це видатний театр в місті Чернігів, Україна, який названо на честь видатного українського поета Тараса Шевченка. Цей театр має значний історичний та культурний вплив в регіоні та в Україні загалом.

Основна діяльність театру включає вистави драматичних, оперних, балетних та музичних жанрів. Вистави у цьому театрі відзначаються високою якістю виконання, талановитими артистами та творчими режисерськими підходами.

Чернігівський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка виконує важливу роль у збереженні та розвитку української культури, популяризації літературних та музичних творів, а також в розширенні художнього світу глядачів.