Співвласник мережі «Фуршет» побудує у Львові хаб з ресторанами й офісами

Колишній цех «Львiвського заводу гiдромеханiчних передач» на вул. Стрийській, 45 реконструюють під офіси та ресторани. Інвестором проєкту виступить компанія Ігоря Баленка, співвласника мережі «Фуршет», повідомляє Zaxid.net.

Згідно з проєктом, на першому поверсі двоповерхового хаба з робочою назвою Fabrick облаштують критий паркінг і заклади харчування, на другому – офіси. Разом з відкритим паркінгом кількість паркомісць у хабі становитиме 160.

Загальна площа хаба після реконструкції становитиме понад 8000 м², з яких 3490 м² передбачені під офісні приміщення і ще 4500 м² – під виставкові зали та заклади харчування. Загалом одночасно у цій будівлі зможе перебувати 1190 осіб.

Земельна ділянка, на якій розташована будівля заводу, перебуває в комунальній власності. До 2028 року її орендує компанія «Львiвський завод гiдромеханiчних передач», акціонерами якого є компанії «Авейн лімітед» та «Плімсол Інвестментс Лімітед», а також українська компанія «Н.С.К. СІТІ», власником якої вказаний Ігор Баленко та його бізнес-партнери Віталій Ткаченко й Ілля Битко.