У Києві припинив роботу мобільний додаток Kyiv Smart City

Команда Kyiv Smart City поки не знає причин закриття застосунку.

Додаток Kyiv Smart City з невідомих для розробників причин припинив роботу, а всі послуги відтепер будуть надаватися через новий застосунок «Київ Цифровий».  Про це говориться на сторінці Kyiv Smart City в Facebook.

«Для нас це стало такою самою несподіванкою як і для всіх киян. Ми так само дізнались про це з новин. Наша команда не має жодного відношення до розробки та реалізації нового застосунку «Київ Цифровий», але ми не змогли не помітити схожість у дизайні та інтерфейсі між ними», – заявили в Kyiv Smart City.

У коментарях у Facebook команда Kyiv Smart City, відповідаючи на питання користувачів, заявила, що їхніх розробників позбавили доступу до додатку «та передали команді ГІОЦ» (ГІОЦ – Головний інформаційно – обчислювальний центр).

Нині, щоб користуватися Kyiv Smart Card, потрібно завантажити новий застосунок «Київ Цифровий». Усі поїздки та QR-квитки мають бути автоматично перенесені в нову програму. Увійти у свій акаунт в новому додатку можна за допомогою номеру телефону. Потім програма запропонує відсканувати штрихкод Kyiv Smart Card або ввести номер вручну, а також ввести чотиризначний пінкод, розташований праворуч від штрихкода.

Під час завантаження «Київ Цифровий» повідомляє, що використання застосунку автоматично вимикає Apple Wallet – раніше через одночасне спрацьовування обох програм власники айфонів мали труднощі з валідацією квитка за допомогою смартфона.

Для повернення невикористаних QR-квитків у Kyiv Smart City рекомендують звернутися у службу підтримки [email protected] і їх перенесуть в новий додаток.

Нагадаємо, мобільний додаток «Дія» успішно пройшов перевірку на вразливість – у застосунку не виявили вразливостей, які б впливали на безпеку. Знайдено два технічні баги найнижчого рівня, які одразу були виправлені спеціалістами проєкту «Дія».