У МОЗ розповіли як допоможе медичний канабіс онкохворим

Вже зовсім скоро в Україні буде легалізований медичний канабіс. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, яких хвороб можна позбутися за допомогою нього.

Про це повідомляє Dailynews.kyiv.ua.

У Міністерстві охорони здоров’я зазначили, що марихуана може допомогти при багатьох поганих станах і захворюваннях (їх більше п’ятидесяти). Найбільш актуальною в Україні є проблема з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР), тому що з ним зіткнулось багато людей отриманим у результаті бойових дій. Саме в цьому випадку медичний канабіс прийде на допомогу.

Крім того, марихуана здатна полегшити біль, особливо невропатичного походження. У багатьох країнах світу канабіс вже давно використовується для лікування багатьох неврологічних хвороб. Це і хвороба Альцгеймера, і хвороби Гантінгтона, і синдром Туретта, і багато інших.
Також канабіс застосовується в лікуванні захворювань травного тракту і допомагає людям, які мають онко. Вчені вже давно довели ефективність канабісу для боротьби з тривожними станами та порушеннями сну.

У Міністерстві охорони здоров’я попередили, що отримати препарати на основі марихуани можна буде лише за призначенням лікаря та маючи електронний рецепт.