війна росії проти України

Війна росії проти України торкнулася Румунії, – Міністр закордонних справ Румунії

Міністр закордонних справ Румунії Лумініца Одобеску заявила, що війна росії проти України “торкнулася безпосередньо Румунії”.

Вона наголосила, що ситуація серйозна і становить ризик для громадян Румунії.

Вона також засудила російські атаки дронами, коли її спитали про уламки на румунській території.

Одобеску зазначила, що дрони – це порушення повітряного простору Румунії. Також, Уряд країни засуджує всі атаки рф на цивільну інфраструктуру України та невинних людей за сотні метрів від кордону з Румунією.

Вона додала, що безпекова ситуація в регіоні погіршується, а те, що рф останнім часом робить – обурливо.

Дрони країни-агресора падають у Румунії

У вересні цього року декілька ударних дронів, якими окупанти атакували українські порти в Ізмаїлі, впали на території Румунії. Спочатку румунська влада заперечувала це, але потім почала підтверджувати факти падіння дронів рф. Крім того, задля безпеки місцевого населення у прикордонних румунських населених пунктах почали зводити бетонні укриття.

Дрони-камікадзе (або бойові безпілотники), які використовуються зі стратегією камікадзе, це безпілотні апарати, які розроблені для атаки на ворожі цілі та спрямовані на ураження або знищення цих цілей після запуску, призводячи до смерті або нищення об’єкта. Такий тип дронів може мати вибуховий пристрій або іншу зброю, яка активується при підході до цілі або при визначених умовах.

Дрони-камікадзе можуть використовуватися як у військових операціях, так і в терористичних актах. Вони представляють серйозну загрозу для безпеки, оскільки можуть бути важко виявити та вразити, і вони можуть бути використані для атак на важливі об’єкти, військові бази, інфраструктуру, військовий персонал та цивільних громадян.