Погода

Якою буде погода в перший тиждень 2024 року

Українці, які мріють про білу зиму, можуть залишитися розчарованими, адже погода буде дуже теплою в перший тиждень 2024 року. Більшість регіонів країни не побачать снігу, а температура повітря буде вищою за норму.

За даними Укргідрометцентру, перший день тижня буде теплим на всій території України. У середньому нічна температура коливатиметься в межах 0-2 °C, а денна – від +3 до +7 °C. Рекордні показники будуть зафіксовані в Тернополі та Луцьку, де позначка термометра сягне +5-+3 °C вночі та +9-+11 °C вдень. На південному сході та в центральній частині України очікується похмура погода, у західних та північних регіонах можливий дощ зі снігом.

Наступні дні мало чим відрізнятимуться від 1-го січня. Здебільшого погода буде похмурою, періодично очікується дощ. До кінця тижня мінусова нічна температура буде в Києві та Сумах, де стовпчики термометрів опустяться до -3- -5 °C. Любителям зимового відпочинку на Буковелі також не варто очікувати снігопадів. Тижнева температура на гірськолижному курорті варіюватиметься в межах +2-+4 °C вдень і -2-0 °C вночі.

Якщо говорити про загальні погодні характеристики, то для першого тижня будуть характерні:

– опади в межах норми (від 32 до 43 мм);
– похмура погода з проясненнями;
– мокрий сніг;
– плюсова денна температура;
– до -5°C середня нічна температура.

Попри те, що січень найчастіше є найхолоднішим місяцем, 2024 року погода місяця зміниться. Похолодання очікуються тільки в другій половині січня, і тільки для окремо взятих регіонів. Морози доходитимуть до -15°C, але не будуть затяжними. Традиційно тепліша погода очікується в південних регіонах. Звісно, прогноз ще коригуватиметься, але загалом залишиться таким самим.