Канада розширила санкції проти Білорусі

Урядом Канади запроваджено санкції проти режиму Лукашенка у Білорусі. Це зроблено до третьої річниці з часу фальсифікації президентських виборів та придушення протестного руху. Нові санкції стосуються 9-ти фізичних осіб та 7-ми юридичних.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на “Європейську правду”.

Під санкції Канади потрапили:

  • урядовці;
  • судді;
  • соратники режиму Лукашенка.

Серед тих, хто потрапив під санкції, опинився голова Білоруського державного телебачення Іван Ейсмонт, а також Міністерство оборони, внутрішні війська МВС Білорусі та військові виробничі. Торкнулись санкції і технологічних компаній.

У Міністерстві закородонних справ Канади заявили, що країна рішуче засуджує підтримку білоруським режимом вторгення путіна в Україну. В МЗС підкреслили, що повномасштабне вторгнення призвело до загибелі тисяч людей, до поранень тисяч українців і переміщення мільйонів. Також зазначили, що ця агресія рф призвела до підриву світової економіки і загострення глобальних проблем (наприклад, енергетична та продовольча небезпека).

Також Канада закликала самопроголошеного білоруського президента Лукашенка “негайно забрати свою підтримку загарбницької війни Росії проти України”.