Лікар назвала поширені продукти, які уповільнюють метаболізм

Метаболізм вашого тіла, як двигун, впливає на те, наскільки ефективно ви спалюєте калорії. Продукти, які ви обираєте, можуть прискорити або сповільнити його.

Лікар Олена Салаген поділилася з порталом SheFinds трьома продуктами, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю: солодкі пластівці, рафіновані крупи та напої зі штучними підсолоджувачами.

1. Солодкі пластівці: ці варіанти швидкого сніданку можуть спричинити проблеми. Наповнені цукром та позбавлені поживних речовин, вони підвищують рівень цукру в крові та рівень інсуліну. Це може призвести до резистентності до інсуліну, тому організму буде важко використовувати глюкозу для отримання енергії, що може призвести до збільшення ваги.

2. Рафіновані зерна та крупи. Такі продукти, як білий рис та хліб, шкодять метаболізму. Їм не вистачає клітковини та поживних речовин, що викликає швидкі стрибки цукру в крові. Це може призвести до резистентності до інсуліну, уповільнення метаболізму.

3. Штучно підсолоджені напої. Незважаючи на низький вміст цукру, у цих напоях використовуються штучні підсолоджувачі, які можуть заважати регуляції рівня глюкози та викликати резистентність до інсуліну. Вони можуть впливати на сигнали голоду та викликати потяг до солодкої їжі, впливаючи на обмін речовин та контроль ваги.

Вибір води, трав’яного чаю або натуральних напоїв може бути кращим для вашого метаболізму.