В уряді Сербії запропонували ввести санкції проти росії

Міністр економіки Сербії Раде Башта в понеділок, 13 березня, закликав до якнайшвидшого запровадження санкцій проти рф, оскільки країна перебуває під величезним тиском, а повномасштабна війна в Україні навряд чи завершиться найближчим часом.

Про це Башта написав в Instagram.

“Наша країна вже платить велику ціну через відмову запровадити санкції проти Росії, й це стає все більш нестерпним. Як міністр економіки, я не можу прийняти те, як багато тиску чиниться на президента, Александара Вучича, а ми мовчимо”, – зазначив він.

“Саме тому я підтримую запровадження санкцій проти Росії, я підтримую президента Вучича в захисті держави й національних інтересів, і я повністю йому довіряю. Тому прошу уряд Сербії та всіх міністрів висловитись із цього питання”, – додав він.

Крім того, заяву Башти вже засудила партія “Об’єднана Сербія”. Вона перебуває в урядовій коаліції із Сербською прогресивною партією Вучича. Її лідер Драган Маркович заявив у понеділок, що запровадження санкцій проти росії не припинить війну в Україні, а війну потрібно завершити за столом переговорів.